یعنی اصلا قرار نیست هزینه سنگینی بدیم تا زندگیمون تغییر بکنه. کافیه نسبت به این تغییرات آگاه بشیم و بعد تو زندگیمون تمرینشون کنیم تا تبدیل به عادت بشن. نکته دوم هم اینه که شاید تغییر کردن هزینه هم برامون داشته باشه، اما این هزینه در کوتاه مدت برامون گرون تموم میشه. اما اگر در طولانی مدت بهش نگاه کنیم، می بینیم که اتفاقا نه تنها به نفع خود ما هست، بلکه باعث میشه در کنار افرادی که تو زندگیمون هستن و بهشون اهمیت میدیم، زندگی بهتری داشته باشیم. 

در ادامه این مطلب، 3 کتاب با موضوعات ایجاد تغییر در سبک زندگی و طرز فکر به شما معرفی میکنیم که همین حالا میتونید خلاصه صوتی این کتاب ها رو تو وب سایت 365 بوک گوش بدید. 

خلاصه صوتی کتاب تخت خوابت را مرتب کن (Make Your Bed)

گاهی وقتا ساده ترین کارها میتونن موثر ترین راهکار ها باشن. تو این کتاب یاد می گیریم که یه کار ساده مثل مرتب کردن تخت خواب وقتی که هر روز صبح بیدار میشیم، تا چه میتونه رو کیفی زندگیمون تاثیر مثبت بذاره. 

نویسنده این کتاب آقای مک راون در جنگ های افغانستان و عراق شرکت کرده بود. در طول این سال ها مجموعه ارزشمندی از درس های زندگی رو جمع آوری کرد. از اهمیت و ضرورت پذیرفتن شکست گرفته تا اهمیت اینکه هیچ وقت تسلیم نشیم. این کتاب میتونه درک ما از زندگی رو تغییر بده و بهمون کمک کنه بدون اینکه نیاز داشته باشیم کارهای عجیب و غریب و دشواری رو انجام بدیم، کیفیت زندگیمون رو بالا ببریم. شما همین الان میتونید خلاصه صوتی رایگان کتاب تخت خوابت را مرتب کن رو تو گوش بدید و مهم ترین نکاتش رو یاد بگیرید. 

خلاصه صوتی رایگان کتاب تخت خوابت را مرتب کن

خلاصه صوتی کتاب 12 قانون زندگی (12 Rules for Life)

توی دنیای امروز، همه چیز به قانون نیاز داره؛ حتی زندگی. اگه به دنبال رسیدن به موفقیت تو جنبه های مختلف زندگی شخصی و کاریت هستی، قبل از هر چیزی باید یکسری قاعده و قانون رو بشناسی و مهم تر اینکه بهشون پایبند باشی. کتاب دوازده قانون زندگی اثر جردن پترسون، مثل یه پاد زهره که میتونه سم هرج و مرج و بی نظمی های زندگیتون رو از بدنتون بیرون بکشه و بهتون اجازه بده یکبار دیگه چرخ زندگیتون رو بیارید روی روال.

این کتاب تو خیلی از کشور ها مثل کانادا، ایالات متحده و بریتانیا حسابی غوغا کرده و تا حالا حدود دو میلیون نسخه ازش به فروش رسیده. اگه نظر منتقدا هم براتون مهمه، در این حد بهتون بگیم که خیلی نظر مثبتی نسبت به کتاب جردن داشتن و حسابی ازش تعریف و تمجید کردن.کتاب دوازده قانون زندگی، یکسری قاعده و قانون به ما معرفی میکنه که اگه رعایتشون کنیم، میتونیم به یه زندگی سرشار از لذت و موفقیت برسیم. شما همین الان میتونید خلاصه صوتی کتاب 12 قانون زندگی رو در رایگان گوش بدید. 

خلاصه صوتی رایگان کتاب 12 قانون زندگی

خلاصه صوتی کتاب اول سود (Profit First)

اگه سری در دنیای بیزینس و کسب و کار داشته باشید، خوندن این کتاب بهترین اتفاقیه که میتونه براتون بیوفته. شاید پیش خودتون فکر کنید که اگه بخواید روزی کسب و کاری راه بندازید، خیلی طول میکشه تا به درآمد برسید. مخصوصا اگه ایده شما جدید یا اصطلاحا استارتاپی باشه. اما نوینسده کتاب اول سود، مایکل میخالوویچ خلاف این رو به ما میگه و دید ما رو تغییر بده. به نظر میخالوویچ، رسیدن به سود، مهم ترین اولویت یه کسب و کاره و توضیح میده که چطوری میتونیم به این سود دهی برسیم. 

به نظر میخالوویچ، اشتباه اکثر کار آفرینا و اونایی که کسب و کاری راه میندازن، اینه که از همون اولین فروش، تمام دغدغه‌ هاشون اینه که از درامدی که داشتن تو کسب و کارشون هزینه کنن تا توسعه پیدا کنه و رشد و فروش بیشتری داشته باشن. اما نکته مهم اینه: وقتی همه درآمد یه کسب و کار صرف توسعه و رشد کسب و کار بشه، دیگه سودی هم در کار نیست!

به عبارت دیگه، کار آفرین ها به اشتباه فکر میکنن که قراره یه روزی برسه که بالاخره کسب و کارشون حسابی بزرگ بشه و بتونن سودشون رو چندین و چند برابر کنن. و متاسفانه، اون روز هیچ وقت نمیاد؛ چون وقتی فروش یه کسب و کار به هر دلیلی کم بشه، هزینه‌ها تغییری نمیکنن و پایین نمیان و همین مسئله باعث میشه سرمایه و دارایی های کارآفرین، بر باد بره و سرنوشتی جز ورشکستگی در انتظارش نباشه. کتاب اول سود رو به همه اونایی که کسب و کاری دارن یا تازه شروعش کردن، توصیه می‌کنیم. همین حالا هم میتونی به خلاصه رایگان صوتی کتاب اول سود که فوق العاده ارزشمند هست، تو وب سایت 365 بوک گوش بدید. 

خلاصه صوتی رایگان کتاب اول سود

خب؛ امیدواریم از این معرفی لذت برده باشید و کتاب‌های معرفی شده به کارتون بیان. راستی، این هم بگیم که همین الان میتونید خلاصه صوتی هر 5 کتاب رو به همراه 362 کتاب دیگه از وب سایت 365 بوک دریافت کنید. 

ما مجموعه‌ای از برترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا رو جمع آوری، خلاصه و به صورت پادکست در اختیار شما قرار دادیم. خبر خوب اینکه خلاصه متنی تمامی این کتاب‌ها رو هم رایگان براتون آماده کردیم. علاوه بر این، همین الان هم می‌تونید خلاصه صوتی رایگان 4 تا از کتاب‌ها رو رایگان گوش بدید. پس دیگه منتظر چی هستید؟ خلاصه صوتی 365 تا از پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان در انتظار شماست.